Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 20 (64) összesen

Téma: Samsung S5620 Firmware

Alapbeállítás Samsung S5620 Firmware

Sziasztok!

Bizonyára van pár ember akit érdekel eme telefon firmware frissítése. Elég hasonló az s5230-hoz.
    4 különbséggel.

A Multiloader-ben ki kell jelölni a Boot Change, Full Download-ot és a BRCM2153-at.

Követlezo lépés, hogy a Boot, Amss, Apps, Rscr1,Rscr2, Factory FS, CSC, SHP APP és PFS-t betöltsük.
    (lényeges változás az s5230 az utolsó 3 file betöltése, és a BRCM2153)
    Ezután port search, és download

A legfrisebb firmware : S5620BOJE1

Alapbeállítás

Hello!

A válasz igen! De te/ti nem tudtuok késöbb csinálni hozzá egy ikoncserélt stb.. másik fwt?
    Annak is szerintem mindenki örülne

Alapbeállítás

Egyenlore még nem álltam neki, mert nincs készülékem amivel szórakozhatnék. Elviekben ikoncsere megoldható, mert a firm felépítése nem nagyon változott (van rc1 és rc2 és ffs) az ffsbe már bele is kukkantottam, ott különösebben nincs semmi, az Operát sztem bele fogom pakolni

Javasolhatnám, hogy legyen külön S5620 topik, mert nagyon sok embernek lezs ilyen készüléke.

Alapbeállítás

Sziasztok!

A legújabb S5620 Firmware: a S5620XEJE1
    Innen töltheto le:
    http://www.multiupload.com/WVPSZ23KF4

Alapbeállítás

Majdnem 360 MB?
    Ezt nem töltöm fel a szerverre, mert beleoszülnék (még jobban ) mire felkúszna...
    De azért köszönjük!
    Privát üzenetben ne kérjen segítséget senki, arra ott van a fórum!
    A keres? használata díjtalan!
    A segítséget megköszönni nem szégyen...

Memento Mori!
    .: Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb, mesebeli lényekben! :.

Alapbeállítás

Nekem van elég sávszélességem ha gondolod

Alapbeállítás

Köszönöm a felajánlást, de feltöltéshez moderátori, vagy adminisztrátori jogkör kell.

Memento Mori!
    .: Hiszek a sárkányokban, boszorkányokban, becsületes politikusokban, és egyéb, mesebeli lényekben! :.

Alapbeállítás

Valaki tudja hogy mit jelent az uart_bootloader?

Mert megvan az f2-es firm, aminek van egy ilyen mappája, amiben néhány boot file van (különböznek a rendes boot mappától)
    Boot mappában: Nvram6.bin, bcmboot.img boot2.img drom_dsp.img patch_dsp.img sysparm_dep.img sysparm_ind.img van míg az uart_bootloader mappában: boot1a.img, boot1b.img boot2.img onenandboot_le.img van.
    A boot2.img mérete a két könyvtárban különbozo.

http://www.megaupload.com/?d=5AJIORMT

Az f2-es firm letöltheto

Alapbeállítás

Megjelent egy új, vagyis verzió alapján nem új- ellenben nekünk az mert most érkezett- firmware
    Verzószáma5620MFJF1
    Különlegessége, hogy van rajta Route66(samsungéknál Samsung LSB-nek hívják) és le lehet tölteni térképet ingyenesen. Magyarország autósa ingyenes.
    Csak annyi kell hogy a telefont összekötöd háttértér módban a géppel, a gépre meg feltelepíted a RouteSync-et reggeled magad, majd kiválasztod a térképet, vagy fizet?s is!!! és aztán véglegesíted, tovább és már rajta is van a telon.

http://www.megaupload.com/?d=3A8TK8MT

Alapbeállítás

A firmware-ekbe sajnos nem lehet belevarázsolni a QUERTY billenty?zetet, de ezzel a kis java alkalmazással SMS-eket írhatunk QUERTY billenty?zettel. Használjátok egészséggel!

http://data.hu/get/3128070/QUERTY_billentyuzet.jar
    Általam készített firmware: Windows Crystal 1.7 letöltése...

A lustaság fél egészség, de: Mindig olvass vissza!

Alapbeállítás

Meg jelent egy új firm, amiben van querty billenty?zet...már letöltöttem, most az van a monte-mon nagyon jól m?ködik, de a letöltési linket, nem találom az el?zményekben, és az oldal ahol fent van a letöltés, nem jön be(nem írok linket, de ha gugliban rákerestek, akk s5620 magyar közösségi oldal-ként kressétek).....ja mellesleg ez a firm, az S5620JTJJ2 nevet kapta...itt a bizonyíték: http://www.youtube.com/watch?v=1aPeedYdCZs

1. a menu-ben a szokásos dolgok, és még két dolog, ami talán néhány firmb?l hiányzik, vagy orosz nyelvü:
      • IM (Ami valójában a palringo alkalmazást nyitja meg(eben van magyar nyelv is))
      • Samsung Apps (ez sajnos nem cliens, hanem csak a böngész?t nyitja meg)

2. a widgetek között semmi extrát nem találtam, csak a yahou finance, és a Garanti(ez az árfolyamokat tölti le), sajnos wifi, és bluetooth widget nincs a firmben
    3. sajnos magyar nyelv sem található benne, de ez még csak egy béta verzió, szóval csak reménykedhetünk, hogy a teljesbe benne lesz...

tehát eben a a firmben, talán csak a quarty billenyt?zet az új

de ha bele varázsolná valaki a task menegert, és a route 66-ot, akk szerintem, egy tökéletes firm lenne....f?leg ha patchelhet?

na itt van a letöltés: http://www.mediafire.com/?a24xeirpwr34s7b

Alapbeállítás

Sziasztok! én az mfjf1 et kipróbáltam. minden ok vele. de ha már egyszer route66, nem tud valaki voucher kodot hozzá?

Alapbeállítás

Én próbáltam szerezni, de csak egy rakás férget, egyebet kaptam, alig tudtam megszabadulni t?lük :-(
    Volt közötte vírus, lovacska, féreg, szóval minden, ami csak ártalmas :-( én többet nem megyek arra, az tuti!

Memento Mori!

Alapbeállítás

Tud valaki jó task manageres firmet?

Alapbeállítás

a xeje1 ben van qweti elfordulásos cucc sms irásnál?

Alapbeállítás

Nem...

--- Üzenet frissítve ---

quarty csak abban van, amit egy korábbi hozzászólásban írtam...

Alapbeállítás

Task manageres firm? valaki tud valami jót?

--- Üzenet frissítve ---

én már kipróbáltam párat de nem érzékeli egyiskem a kamerát....a kamera tökéletes, mert más firmek érzkelik, és rendesen m?ködik...

Alapbeállítás Szoftver másolás

Sziasztok!
    Szerintetek ha majdnem ugyan az a 2 telefon annyi különbséggel hogy van benne wifi és 3g-s akkor rá húzhatom az s5230-ra?
    Hasonló módon mint 1-2 sonyericssonnál.Mert már tettem a telómra s5230W-s FW-t és úgy m?ködött.Elméletileg m?ködik Monte Fw-vel?

Alapbeállítás

Meg ne próbáld!
    Az S5230W attól, hogy van benne WiFi, még S5230 marad. Ha sima S5230-ra feltöltöd a WiFi-s verzió firmware-t, maximum nem megy - mit?l menne, ha nincs benne? - a WiFi, más különbség nincsen. Az S5620 viszont teljesen más!
    Ha megpróbálod ráer?szakolni a telefonodra az idegen telefon firmware-t, és pláne, ha sikerül is, onnantól van egy pofás levélnehezéked. Mondjuk, kutyát dobálni is lehetne vele...

Memento Mori!

Alapbeállítás

igen egyet értek... ha bár mikor a régi corbymra tettem s5230 firmet, nem lett a corbynak semmi baja, csak a képerny? fejjel lefelé volt, és nem látszott egy része....meg kicsit torz volt a kép, és angyon kontrasztos...de semmi maradandó károsodást nem szenvedett....

am szerintetek fordítva m?ködne?....s5230W firm a montén....mármint lenne baja?....

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hasonló témák

1. Samsung U800 firmware
    By espi37 in forum U800
    Válaszok: 76
    Utolsó hozzászólás: 2012-12-15, 14:13
  2. Samsung S5230 firmware
    By snorbee82 in forum S5230
    Válaszok: 1021
    Utolsó hozzászólás: 2012-09-22, 20:38
  3. S5620-as firmware-ek data.hu-n
    By u2ro in forum S5620