Eredmény: 1 - 6 (6) összesen

Téma: LG PC Suite III

Alapbeállítás LG PC Suite III

Az LG PC Suite III alkalmazás segítségével a mobiltelefon-felhasználó a számítógép segítségével használhatja a mobiltelefon egyes funkcióit.
    Az LG PC Suite III alkalmazás a mobiltelefon számítógéppel való összekapcsolása után lehetové teszi a mobiltelefonon található személyes és multimédia adatok kezelését a számítógépen.

Az LG PC Suite III a kompatibilis LG mobiltelefonokkal kapható. Azonban, az LG PC Suite III alárendelt alkalmazásai és a hozzátartozó funkciók változhatnak a telefon típusától függõen.

Letölthetitek innen: http://mobile-mania.hu/forum/downloa...o=file&id=2826

Alapbeállítás

Egy kérdés, most a PC Suite II van fent a gépemen, a III képes a II-vel létrehozott adatokat kezelni? Gondolok ez alatt a már meglevo telefonkönyv, ill. biztonsági másolatok használatára.

Alapbeállítás

Nem próbáltam, de úgy logikus, hogy igen.

Alapbeállítás

Logikusnak logikus, de tudjuk, hogy a világ nem így muködik...
    Mindenki figyelmébe, aki telepíteni szeretné: a program uninstallálja az elozo verziót, majd saját könyvtárakat létesít, tehát nem találja meg a régi adatokat. Érdemes telepítés elott a régi mentéseket megkeresni, másolni egy független mappába, majd telepítés után behelyezni az újonnan létesített mappába. Még nem tudom, az archivált fájlokat elvitte-e az uninstall, ugyanis nem találom az elozo végpontokat, de nem kizárt, hogy itt hányódnak valahol.
    Egyébként jobban használható ez, mint a II-es.

Alapbeállítás

A múlt héten böngészés közben rábukkantam egy cikkre, amiben azt írják, hogy a PC Suite jelenleg a IV.-es verziónál tart. Utánanéztem az LG honlapján, valóban van egy PC Suite IV, de mikor letöltöttem, a telepíto a II-es verziót próbálta feltenni a gépre. Nem engedtem végigfuttatni az install-t, van valakinek információja errol a IV-es verzióról?

Alapbeállítás Köszönöm

Hasonló témák

1. GT540 és a LG Pc Suite probléma
    By glasstiger2 in forum LG
    Válaszok: 8
    Utolsó hozzászólás: 2011-08-31, 04:57
  2. pc suite kacsolódási probléma
    By szines85 in forum KP500 | KP501 | KP502
    Válaszok: 4
    Utolsó hozzászólás: 2010-03-17, 19:12
  3. pc suite
    By Aaronniee in forum W880