PDA

Teljes verzió megtekintése : Telefon-számítógép kommunikációs program

Zsebibaba25
2008-08-15, 15:38
Sziasztok! Nekem egy Samsung SGH-E250-es telefonom van. Tudnátok esetleg valami kommunikációs programot ajánlani a Samsung PC-Stúdió helyett? Köszönöm:o

coyote
2008-08-15, 17:42
Szia!
Mi a gondod a PC Studióval? :confused:
Vannak telefon<->PC progik, de talán egyszerubb, ha a PC Studiót használod - jól.
Írd le, mi a gondod, remélem, tudok segíteni!

kolesz
2009-07-13, 17:23
Sziasztok! Nekem egy SamsungGT-S 5230-as telefonom van
Feltelepítettem a számítógépre a New PC Studiot a telefonkönyvet még meg tudtam csinálni de az áttöltésnél kétszer is leállt
ezért uninstal new pc studio és letöltöttem a samsung oldalról az ottani verziót és itt kezdodott csak a gond
hiába telepítettem az usb driver-t ami a gyári lemezen van nem hajlandó látni a gép a telefont mindenáron a Samsung mobile USB modem1.0 követel nagy nehezen ezt is megtaláltam a neten de semmi változás csak nem látja a gép
Már samsung pc sutdio 321 -et is felraktam de az sem láttja telefont Esteg lenne valakinek ötlete mit kellene csinálnom??:Cry:

coyote
2009-07-13, 18:43
Próbáld meg ezt feltelepíteni: http://mobile-mania.hu/forum/downloads.php?do=file&id=784

kolesz
2009-07-14, 08:24
köszi megpróbálom

Feltelepítettem a program maga tökéletes muködik de ez sem találja :Mad:
megnéztem a gépe az eszközkezeloben a mobile usb modem 1.0 -re azt írja Az eszköz illesztoprogramjai nincsenek telepítve. (Kód: 28) pedig a a gyári lemezen lévo usb drivert feltelepítettem nem értem miért nem jó neki
Rákerestem a neten létezik Samsung mobile usb modem 1.0 driver de sehol nem tudtam rendesen letölteni Nincs valakinek ötlete mert kezdem feladni :Cry:

coyote
2009-07-14, 12:41
Jajj, ne sírjál már...
Szerintem te ezt keresed: 813

kolesz
2009-07-14, 16:55
Nem sírok én :loveliness: csak bosszant hogy nem boldogulok
hiába nézegetem a Samsung_CDMA_modem_4.34.rar (http://mobile-mania.hu/forum/attachment.php?attachmentid=813&d=1247571672)-t nem igazán tudom mi is lehet
de arra rájöttem hogy nekem egy samsung s 5230-hoz való USB driver kellene mert addig nem fogja látni a gép

coyote
2009-07-14, 17:05
Csomagold ki, és telepítsd fel!

kolesz
2009-07-14, 17:56
kicsomagoltam de nem találok sehol EXE kiterjesztésu fájlt ,hogy feltudjam telepíteni
az összes fájlnak H a kiterjesztése Passz

coyote
2009-07-14, 18:01
Nem értem, én is most csomagoltam ki, és setup.exe, meg ilyenek vannak benne

akee
2009-07-14, 18:04
A hiba minden bizonnyal a te gépedben van. a csomagolt fájl tökéletes.
a csatolt képen láthatod, hogy nem h a kiterjesztése egyik fájlnak is, és van setup.exe

kolesz
2009-07-14, 19:42
igazad van bocsi én kutyultam
de mentségemre legyen mondva már két napja küzdök
feltelepítettem ezt is de még mindíg nem látja a gépem
http://mobile-mania.hu/forum/kepfeltoltes.hu/090714/k_p1_0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://mobile-mania.hu/forum/kepfeltoltes.hu/090714/k_p2_0002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes.hu/090714/k_p1_0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/090714/k_p2_0002_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

(http://kepfeltoltes.hu/090714/k_p1_0001_www.kepfeltoltes.hu_.jpg)

coyote
2009-07-14, 19:53
Ez már magas...
Ghost in the Machine! :Mad:
Sorry, de már nem tudok mit írni neked.

Illetve, lehet, hogy mégis?
Figyu, ez az egész driver-csokor mind fel van telepítve? Abból adódhat gond, ugyanis mielott az újat telepíted, a régit szedd le!
Próbálgasd végig oket, de egyszerre mindig csak egy legyen telepítve!

kolesz
2009-07-15, 09:35
kösz az eddigi segítséget kínomban már mindent felraktam
megpróbálom leszedem ha nem megy akkor majd kerítek holnap valakit aki megnézi mert tuti hogy a gépemben van a hiba hisz mikor legeloször tettem fel a pc studiót az még látta a telefont ha rájövök mi a gond jelentkezem

Megoldottam :loveliness:
Eloször is kellett egy normális uninstal program én a revo uninstallert használtam ez szépen kiszedte a reg.bejedzéseket
ekkor feltudtam telepíteni a Samsung honlapján található(http://hu.samsungmobile.com/supports...model=GT-S5230 (http://hu.samsungmobile.com/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-S5230)), PC Studio-t.ez felrakta magának a drivert is és tökéletesen muködik
ezután próbából feltelepítettem a samsung pc studio 3-at de az még igy sem hajlandó látni a telefont . Nem gond az a lényeg végre muködik

coyote
2009-07-15, 10:13
Örülök, hogy sikerült :victory:! Mondtam én, hogy sok a driver :loveliness:

Eve
2009-07-15, 14:09
Sziasztok! Nekem egy samsung s5230-as telefonom van. Az volna a gondom, hogy kaptam hozzá egy USB kábelt és egy programot. Felraktam a programot a gépre és hozzá kötöttem a kábelt de mégsem tudok a géprol áthozni fájlokat a telefonomra és nem értem, hogy miért. Aki tud rá válaszolni vagy segíteni tudna az légyszi segítsen. Elore is köszi:Cry::loveliness:

coyote
2009-07-15, 14:24
Sziasztok! Nekem egy samsung s5230-as telefonom van. Az volna a gondom, hogy kaptam hozzá egy USB kábelt és egy programot. Felraktam a programot a gépre és hozzá kötöttem a kábelt de mégsem tudok a géprol áthozni fájlokat a telefonomra és nem értem, hogy miért. Aki tud rá válaszolni vagy segíteni tudna az légyszi segítsen. Elore is köszi:Cry::loveliness:

Csak két hozzászólást kellett volna visszaolvasnod! :huffy: :mad:

kolesz
2009-07-15, 16:37
Igazad volt valóban tul drivereztem kicsit de tudod hogy van ha az ember kezd berágni csinál baromságokat
EZ telefon mindig meglep valamivel
Az usb kábel most már jó gondoltam kipróbálom a bluetooth,hát csodát muvelt A telefon és a gép között nincs semmi gond a bluetooth programjával alapveto kép hang másolást megcsinálja de amikor a samsung pc studio akarom használni az nem hajlandó rendesen látni .Csatlakozik ,azonosít ,sot még ki írja hogy felismeri de semmi egy kis ido és kiszól "a mód módosítása nem sikerült " És ez még a jobbik est van amikor csatlakozás helyet újra indul a telefon és persze akkor meg azért nyafog a pc studio hogy nem lehetséges a kapcsolat
Mi lehet a gond ? Telefon ? A PC studio? Én?:loveliness:
esetleg van olyan kommunikációs program ami felismerné az s5230-at ?
már volt pár telefonom de nem küzdöttem ennyit egyel sem :loveliness:

coyote
2009-07-15, 18:23
Kényes kérdést feszegetsz...:titter:
Azt szokták mondani, a Samsung telefont tud gyártani, szoftvert khmm... szóval nem igazán :tongue:
A Bluetooth a Windows beépített progijával megy, vagy a saját szoftverét telepítetted hozzá?

kolesz
2009-07-15, 19:59
A Bluetooth -hoz a saját szoftverét telepítettem és azzal tudtam másolni képet és hangot
még nem volt samsungom ézért nem ismerem a "drágaságot"
"Os" siemens-es voltam:loveliness:

coyote
2009-07-15, 20:06
A Bluetooth -hoz a saját szoftverét telepítettem és azzal tudtam másolni képet és hangot
még nem volt samsungom ézért nem ismerem a "drágaságot"
"Os" siemens-es voltam:loveliness:

Az volt nekem is egy pár... M35, C55, M55 ;)
Azt nézd meg, hogy a Bluesolei progiban a soros port szolgáltatás engedélyezve van-e!
Illetve nézd meg légyszíves, milyen szolgáltatások aktívak!

kolesz
2009-07-16, 08:46
Ezer hála és köszönet :victory: igazad volt a a portok voltak megkutyulva
a COM9-en tökéletesen muködik
( Én A35-el kezdtem a Siemenset)

Eve
2009-07-16, 12:08
Lehet. De nekem nem ismeri fel a telefonom azt, h ráduktam a kábelt. A programom fent van. Nálam nincs mellette semmilyen más samsungos program se csak ez az egy!

coyote
2009-07-16, 12:10
A Samsung oldaláról szedted le a programot?

Cyraa
2009-07-19, 13:31
Megoldottam :loveliness:
Eloször is kellett egy normális uninstal program én a revo uninstallert használtam ez szépen kiszedte a reg.bejedzéseket
ekkor feltudtam telepíteni a Samsung honlapján található(http://hu.samsungmobile.com/supports...model=GT-S5230 (http://hu.samsungmobile.com/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-S5230)), PC Studio-t.ez felrakta magának a drivert is és tökéletesen muködik
ezután próbából feltelepítettem a samsung pc studio 3-at de az még igy sem hajlandó látni a telefont . Nem gond az a lényeg végre muködik

Sziasztok!
A leírtak alapján nekem is sikerült végre 3 nap után megoldanom a problémát. Köszi szépen a segítséget.
Igaz minden fájl másolása után (pc-rol telóra ill. telóról-pc-re is) kiírja h lefagyott a progi, és az adatok melyekkel dolgoztam elvesztek, azonban ténylegesen mégsem zárja be, és ha újra belépek a telóba ill a pc-be, akkor ott a másolt fájl :loveliness: Szóval érdekes, de lényeg h muködik!
Mégegyszer köszi a helpet, és további jó "samsung-ozást" :loveliness:

coyote
2009-07-19, 16:22
Köszönöm a staff nevében! :victory:

Spiky
2009-07-28, 13:30
Hali coyote!Felrakom az s5230-hoz kapott eredeti cd-s pc studiómat minden ok, de mikor meg akarom nyitni ezt írja ki: NPS Main miatt leáll.Próbáltam már a pc studió 3at is de azzal meg nem találom a telót, mikor keresné usb-n keresztül!Mi lehet a baja? XP+sp3 van a gépemen!

coyote
2009-07-28, 18:12
Elolvastad a #14-es hozzászólást? Abban link is van...

Spiky
2009-07-29, 17:06
Na felraktam a pc studio 1.2, ami hozzá való (s5230)!Ez mikor elindítanám a feltelepített progit azt írja h leállt mert valami hiba van! Próbáltam feltenni a pc 3-at de erre meg azt írja h frissítsem mert nem kompatibilis a mobilommal, letöltöttem az USB illesztöt is pedig!Mi lehet ennek a baja?Vagy van olyan szoftver a gépem ami ezt csinálná?

kolesz
2009-07-29, 17:48
ezt az utat én is végigjártam :loveliness:
de a legjobb ha eloször mindent leszeled amit a telefonhoz pakoltál fel legyen az driver vagy a pc studio
én revo uninstallert használtam
ezután a samsung honlapról letöltött pc studiót tedd fel de csak azt és semmi külön driver
mert o felrak mindent ami kell és muködik is vagy is nálam ez jött be

Spiky
2009-07-29, 19:34
mindjárt megpróba kolesz!Elore is thx!Linket tudnál adni melyiket szedted le?Meg az uninstalleler csak a samsungos nevu cuccokat törölted le vagy van valami más nevu feltelepített cucca a pc studiónak?

mindent ugy csináltam, tröltem mindent a linkrol leszedtem, majd telepítettem de ez már megint indításkor az írta ki hogy hiba és tovább be se tölt!Mostmár kezdem unni!Pedig leszedtem ELVILEG az uninstallerrel mindent!!!

coyote
2009-07-29, 21:18
Milyen op.rendszert használsz?
Mi a pontos hibaüzenet?

Spiky
2009-07-30, 06:21
Windows Xp+Sp3 naprakész frissítésekkel az oprndszerem és a hibaüzenet: egyszer a sima windows-os hogy hiba miatt leállt, a máskor pedig a pc studio hibaüzente ami: NPS Main hiba miatt leállt és küldi az adatokat a samsungnak!Namármost amiket itt írtatok eddig azokat én megcsináltam de semmi!Zone alarm a tuzfal Eset Smart Security a vírus!

coyote
2009-07-30, 08:33
Hmm... Nem értem a dolgot :Mad:
Annyit tudok javasolni, hogy menj fel a Samsung oldalára, és az ott található e-mail címre írd meg a problémádat, a hibaüzenetekkel együtt! Állítólag válaszolnak is, próbálnak segíteni.
Mindenesetre, ha van valami fejlemény, írd meg légyszíves!

Spiky
2009-07-30, 08:40
Még várok egy kicsit mert jövo 7en ugyis új lapos veszek aztán majd meglátom hogy azon mizu!Ha ugyen ezt csinálja akkor írok nekik!Köszönöm eddig is a tanácsokat!

coyote
2009-07-30, 08:44
Sok szerencsét! :victory:

kolesz
2009-07-30, 12:32
próbáld meg manuálisan kitörölni a "regedit"-bol a samsung bejegyzéseket mert tuti hogy azért nem engedi újra telepíteni a pc studiót
De csak nagyon óvatosan mert ha mellé nyúlsz borul a windows

anyesszka
2010-01-04, 15:57
Sziasztok!
Már mindent megpróbáltam, amit itt írtatok, de még mindig nem tudom összekötni a telefont a pc studioval. Azt írja ki, hogy nem tud keresni, mert nincs illesztoprogram...
Mit csináljak?

coyote
2010-01-04, 16:25
Milyen op.rendszert használsz?

anyesszka
2010-01-04, 16:39
XP

dfcbt
2010-01-04, 16:45
Startmenü/Sajátgép jobb klikk/tuladonságok. Valamelyik lapon Eszközkezelo.

Távolítsd el az összes USB-s eszközt. De csak ha mindet eltávolítottad, utána indítsd újra a pc-t.

anyesszka
2010-01-04, 16:58
http://kepfeltoltes.hu/view/100104/833075508n_vtelen_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

ezt az összeset?

dfcbt
2010-01-04, 17:09
A kép nálam valamiért nem jelenik meg de sebaj. Gondolom igen. Nálam a csatolt képen láthatók vannak értelem szeruen azokat.

Ne izgulj, ha a gép újraindult nem kell telepítgetéssel bajlódnod, az xp alap vezérlot telepít hozzá.

anyesszka
2010-01-04, 18:00
Kész. És most telepítsem a pc studio-t? (a samsung honlapjáról?)

dfcbt
2010-01-04, 18:27
Igen

coyote
2010-01-04, 19:15
A Letöltésekben is megtalálod a legújabb NPS -t!

anyesszka
2010-01-04, 19:30
Sajnos még így sem muködik. Még mindig azt írja ki, hogy nem kereshet, mert nincs illesztoprogram telepítve. Már mindent megpróbáltam pedig. Most ezért nem fogom újrahúzni a gépem...

Vmi más ötlet esetleg?

dfcbt
2010-01-04, 19:49
Itt: http://hu.samsungmobile.com/supports/softwaremanuals/software.do?sw_type=SW&phone_model=GT-S5230

Töltsd le a három progi közül valamelyik kettot. De az uninstall legyen közte!!
Futtasd eloször az uninstall-t.
Majd valamelyiket a ketto közül: SAMSUNG New PC Studio,PC Sync

bogicagirl
2010-06-14, 16:16
Hello vki nem tudja hogyan tudom a Samsung Corbymat regisztrálni a samsung pc studio-hoz mert nekem nem sikerül !?! Nagyon fontos lenne aki meg tudja mondani annak elore is köszönöm !!!!!!!!!! :3 ^^<3

coyote
2010-06-14, 20:54
Melyik PC Studió van fent?
A Letöltésekben megtalálod a New PC Studiót, próbáld azzal!
Milyen op.rendszer van a gépeden?

kispalyas
2010-10-10, 12:42
Sziasztok!
Nekem szintén ilyen problémám van a PC studióval. Egy B5702-es készülékem van. Háttértár, médiatár felismerve, m?ködik. PC studióként nem ismeri fel, hibaüzenet, hogy a progi nem válaszol ezért leáll, Microsoft-nak hibajelentés küldése stb.
Próbáltam a hozzáadott telepít? CD-r?l is, -nem ment- internetr?l letöltve és telepítve, -úgy sem-. A kett? telepítése között uninstallal távolítottam el a progit, majd CC Cleaner-rel maradvány törlés, de sehogy nem akarja az igazságot.
Van esetleg valami ötlet? Vagy netán egy másik progi, ami a PC Studió bélit tudja?
A segítséget el?re is köszi!

coyote
2010-10-10, 21:22
Milyen op.rendszer van a gépen?

kispalyas
2010-10-11, 03:03
XP Home

coyote
2010-10-11, 05:53
A Letöltésekbe felteszem a Kies v1.5.1 programot, ami nem igazán erre a típusra való, de hátha...
Jobb ötletem nincs, esetleg még annyi: remélem, nem a géped elején lév? USB csatlakozóba tetted a kábelt?

kispalyas
2010-10-11, 08:43
Nem. Az az igazság, hogy nekem még egy régi P3-as gépem van ?srégi házzal. Hátul vannak a USB csatik.
Köszönöm megpróbálom a progit. Amint lesz eredmény tájékoztatlak.

coyote
2010-10-11, 12:14
Megpróbálom feltenni a letöltésekbe a Kies progit, de valami nem kerek, nem akar menni a feltöltés :-(
Egy kis türelmet kérek!

kispalyas
2010-10-11, 13:15
Nem gond! :-)
Úgy is már csak este 9 felé leszek gépközelben.

kispalyas
2010-10-12, 20:26
Próbáltam a neten is utánakeresni a proginak, amit írtál, de letölthet? verziót ott nem találtam.

coyote
2010-10-13, 04:28
Letölthet? a program! (Szép darab...)

kispalyas
2010-10-17, 22:16
Letöltöttem, telepítettem. El is indult maga a program, de amikor a telefont akartam csatlakoztatni, kiírta, hogy nem támogatott telefon.
De azért nagyon köszönöm az er?feszítésedet, arra hogy segíts!

(Gyerek laptopjára még megpróbálom feltelepíteni a gyári lemezr?l, ill. a netr?l letöltött verziót is. Ha ott sem megy beviszem a Samsung szervizbe)

coyote
2010-10-18, 04:06
B@sszuskulcs...
Sajnálom :-(

antikiller
2010-12-04, 10:19
Sziasztok !
Nekem is ilyen probléma van a PC Studióval, próbáltam mindent ...de nem sikerült ... :(
Aztán eszembe jutott egy olyan megoldás amihez nem kell program se :D Egyszer?en csak kártyaolvasóval :D
Jobb ötletem nincs, amit lehetne használni :D

maxies
2011-02-19, 10:35
Nekem is 1.0-ás usb modem driver kellene.
Elolvastam a fórumot, és megpróbáltam az ajánlott linkeket letölteni, de semmi.
Esetleg valami friss m?köd??

remfarkas
2011-05-31, 21:01
A Samsung tényleg nem tud szoftvert csinálni... most vettem az F480-amat és letöltöttem hozzá való progit meg usb drivert és akármit csinálok nem találja a drivert hozzá, hiába irányítom a megfelel? mappába.. de ez a pc stúdió még a netet sem ismeri fel, se a 3-as se a 7-es nem tud frissülni mert nincs internet kapcsolat, marad a háttértárként m?ködés?

KovacsA
2012-09-03, 15:36
Én pont a háttértárral vesz?dök, minden a kártyán van, a PC stúdió lassú és ha egy fájlt másolok, rögtön kiakad!
A Windows pedig nem bír "saját" illeszt?programot találni.
A Kieshez jutottam, remélem végre menni fog!

coyote
2012-09-03, 15:46
Milyen op.rendszer van a gépen?